Micro Taxonomy (8.x-1.0-alpha6) - en to pl translation catalogue (19 entries)

en: Taxonomy
pl: Kategorie

en: Overview
pl: Przegląd

en: Edit
pl: Edytuj

en: Reset
pl: Resetuj

en: Name
pl: Nazwa

en: Add term
pl: Dodaj termin

en: All
pl: Wszystko

en: Site
pl: Witryna

en: Vocabulary
pl: Słownik

en: Desc
pl: Malejąco

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: About
pl: O stronie

en: Site settings
pl: Ustawienia witryny

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Master
pl: Główny
