Micro Taxonomy (8.x-1.0-alpha6) - en to ru translation catalogue (19 entries)

en: Taxonomy
ru: Таксономия

en: Overview
ru: Обзор

en: Edit
ru: Редактировать

en: Reset
ru: Сбросить

en: Name
ru: Название

en: Add term
ru: Добавить термин

en: All
ru: Все

en: Site
ru: Сайт

en: Vocabulary
ru: Словарь

en: Desc
ru: По убыванию

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: Apply
ru: Применить

en: Offset
ru: Пропустить

en: About
ru: Информация

en: Site settings
ru: Настройки сайта

en: Items per page
ru: Элементов на страницу

en: - All -
ru: - Все -

en: Asc
ru: По возрастанию

en: Master
ru: Основной
