Micro Taxonomy (8.x-1.0-alpha6) - en to ta translation catalogue (13 entries)

en: Taxonomy
ta: இனங்கள்

en: Overview
ta: மேற்பார்வை

en: Edit
ta: மாற்று

en: Reset
ta: மீளமை

en: Name
ta: பெயர்

en: Add term
ta: சொல்லை இணை

en: All
ta: எல்லா

en: Site
ta: தளம்

en: Vocabulary
ta: சொற்றொகுதி

en: Sort by
ta: வரிசையாக

en: Apply
ta: விண்ணப்பி

en: About
ta: பற்றி

en: - All -
ta: - அனைத்தும் -
