Micro Taxonomy (8.x-1.0-alpha7) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Taxonomy
am: ስርዓተ ክፍፍል

en: Overview
am: ጠቅላላ እይታ

en: Edit
am: አርትእ

en: Name
am: ስም

en: Sort by
am: ደርድር
