Micro Taxonomy (8.x-1.0-alpha7) - en to eo translation catalogue (12 entries)

en: Taxonomy
eo: Taksonomio

en: Overview
eo: Superrigardo

en: Edit
eo: Redaktu

en: Reset
eo: Restarigu

en: Name
eo: Nomo

en: Add term
eo: Aldonu terminon

en: All
eo: Ĉiuj

en: Desc
eo: malkreske

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Apply
eo: Apliku

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Asc
eo: kreske
