Micro Taxonomy (8.x-1.0-alpha7) - en to gl translation catalogue (15 entries)

en: Taxonomy
gl: Taxonomía

en: Overview
gl: Vista xeral

en: Edit
gl: Editar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Name
gl: Nome

en: Add term
gl: Engadir termo

en: All
gl: Todo

en: Site
gl: Sitio

en: Vocabulary
gl: Vocabulario

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Apply
gl: Aplicar

en: Offset
gl: Desprazamento

en: About
gl: Información

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -
