Micro Taxonomy (8.x-1.0-alpha7) - en to he translation catalogue (19 entries)

en: Taxonomy
he: סיווגים

en: Overview
he: סקירה

en: Edit
he: עריכה

en: Reset
he: איתחול

en: Name
he: שם

en: Add term
he: הוספת סיווג

en: All
he: הכל

en: Site
he: אתר

en: Vocabulary
he: מילון

en: Desc
he: יורד

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Apply
he: החל

en: Offset
he: היסט

en: About
he: אודות

en: Site settings
he: הגדרות אתר

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר
