Micro Taxonomy (8.x-1.0-alpha7) - en to hr translation catalogue (13 entries)

en: Taxonomy
hr: Taksonomija

en: Overview
hr: Pregled

en: Edit
hr: Uredi

en: Reset
hr: Poništi

en: Name
hr: Naziv

en: Add term
hr: Dodaj pojam

en: All
hr: Svi

en: Vocabulary
hr: Rječnik

en: Desc
hr: Silazno

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Apply
hr: Primjeni

en: About
hr: Opis

en: Asc
hr: Uzlazno
