Micro Taxonomy (8.x-1.0-alpha7) - en to ja translation catalogue (19 entries)

en: Taxonomy
ja: タクソノミー

en: Overview
ja: 概観

en: Edit
ja: 編集

en: Reset
ja: リセット

en: Name
ja: 名前

en: Add term
ja: タームを追加

en: All
ja: すべて

en: Site
ja: サイト

en: Vocabulary
ja: ボキャブラリー

en: Desc
ja: 降順

en: Sort by
ja: 並び替え基準

en: Apply
ja: 適用

en: Offset
ja: オフセット

en: About
ja: アバウト

en: Site settings
ja: サイト設定

en: Items per page
ja: ページ毎の件数

en: - All -
ja: - 全て -

en: Asc
ja: 昇順

en: Master
ja: マスター
