Micro Taxonomy (8.x-1.0-alpha7) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: Taxonomy
kn: ವರ್ಗೀಕರಣ

en: Overview
kn: ಅವಲೋಕನ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: All
kn: ಎಲ್ಲಾ

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು

en: About
kn: ಕುರಿತು
