Micro Taxonomy (8.x-1.0-alpha7) - en to ne translation catalogue (9 entries)

en: Taxonomy
ne: टक्सोनोमी

en: Overview
ne: समिक्षा

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Name
ne: नाम

en: Add term
ne: नयाँ शब्द थप्नुहोस्

en: All
ne: सबै

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: About
ne: बारेमा
