Micro Taxonomy (8.x-1.0-alpha8) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: Taxonomy
ast: Taxonomía

en: Overview
ast: Vista xeneral

en: Edit
ast: Editar

en: Reset
ast: Reafitar

en: Name
ast: Nome

en: Add term
ast: Amestar términu

en: All
ast: Too

en: Vocabulary
ast: Vocabulariu
