Micro Taxonomy (8.x-1.0-alpha8) - en to cs translation catalogue (17 entries)

en: Taxonomy
cs: Kategorie

en: Overview
cs: Přehled

en: Edit
cs: Upravit

en: Name
cs: Jméno

en: Add term
cs: Přidat termín

en: All
cs: Vše

en: Vocabulary
cs: Slovník

en: Desc
cs: Sestupně

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Apply
cs: Použít

en: Offset
cs: Posun

en: About
cs: Popis

en: Site settings
cs: Nastavení webu

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Master
cs: Nadřízené
