Micro Taxonomy (8.x-1.0-alpha8) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Taxonomy
dz: དབྱེ་བསལ་བྱ་རིམ་

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: Name
dz: མིང་།

en: Add term
dz: ཐ་སྙད་ཁ་སྐོང་རྐྱབས་
