Micro Taxonomy (8.x-1.0-alpha8) - en to et translation catalogue (19 entries)

en: Taxonomy
et: Klassifikatsioon

en: Overview
et: Ülevaade

en: Edit
et: Muuda

en: Reset
et: Tühista

en: Name
et: Nimi

en: Add term
et: Lisa termin

en: All
et: Kõik

en: Site
et: Sait

en: Vocabulary
et: Sõnastik

en: Desc
et: Kahanev

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Apply
et: Rakenda

en: Offset
et: Nihe

en: About
et: Programmist

en: Site settings
et: Saidi seaded

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine
