Micro Taxonomy (8.x-1.0-alpha8) - en to ht translation catalogue (8 entries)

en: Name
ht: Non

en: All
ht: Tout

en: Vocabulary
ht: Vokabilè

en: Desc
ht: Des

en: Apply
ht: Aplike

en: Items per page
ht: Eleman pou chak paj

en: - All -
ht: - Tout -

en: Asc
ht: Mont
