Micro Taxonomy (8.x-1.0-alpha8) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: Overview
ka: მიმოხილვა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Name
ka: სახელი

en: All
ka: ყველა

en: Site
ka: საიტი

en: Vocabulary
ka: ლექსიკონი

en: Desc
ka: აღწერა

en: - All -
ka: - ყველა -
