Micro Taxonomy (8.x-1.0-alpha8) - en to lv translation catalogue (17 entries)

en: Taxonomy
lv: Taksonomija

en: Overview
lv: Pārskats

en: Edit
lv: Labot

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Name
lv: Nosaukums

en: Add term
lv: Pievienot terminu

en: All
lv: Visi

en: Site
lv: Vietne

en: Vocabulary
lv: Vārdnīca

en: Desc
lv: Dilst.

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Offset
lv: Atkāpe

en: About
lv: Par

en: Site settings
lv: Vietnes iestatījumi

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -
