Micro Taxonomy (8.x-1.0-alpha8) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Name
my: အမည်

en: Add term
my: ဝေါဟာရ ထည့်ရန်

en: About
my: အကြောင်း

en: - All -
my: - အားလုံး -
