Micro Taxonomy (8.x-1.0-alpha8) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: Taxonomy
os: Таксономи

en: Overview
os: Афæлгæст

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Reset
os: Раздæрау

en: Name
os: Ном
