Micro Taxonomy (8.x-1.0-alpha8) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: Overview
pa: ਸੰਖੇਪ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: All
pa: ਸਭ
