Micro Taxonomy (8.x-1.0-alpha8) - en to ro translation catalogue (18 entries)

en: Taxonomy
ro: Taxonomie

en: Overview
ro: Privire de ansamblu

en: Edit
ro: Editați

en: Reset
ro: Resetează

en: Name
ro: Nume

en: Add term
ro: Adaugă termen

en: All
ro: Toate

en: Site
ro: Sit

en: Vocabulary
ro: Vocabular

en: Desc
ro: Descendent

en: Sort by
ro: Sortare după

en: Apply
ro: Aplică

en: Offset
ro: Decalaj

en: About
ro: Despre

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: - All -
ro: - Toate -

en: Asc
ro: Ascendent

en: Master
ro: Expert
