Micro Taxonomy (8.x-1.0-alpha8) - en to sv translation catalogue (19 entries)

en: Taxonomy
sv: Taxonomi

en: Overview
sv: Översikt

en: Edit
sv: Redigera

en: Reset
sv: Återställ

en: Name
sv: Namn

en: Add term
sv: Lägg till term

en: All
sv: Alla

en: Site
sv: Webbplats

en: Vocabulary
sv: Vokabulär

en: Desc
sv: Fallande

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Apply
sv: Applicera

en: Offset
sv: Kompensera

en: About
sv: Om

en: Site settings
sv: Inställningar för webbplatsen

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: Asc
sv: Stigande

en: Master
sv: Huvud
