Micro Taxonomy (8.x-1.0-alpha8) - en to vi translation catalogue (18 entries)

en: Taxonomy
vi: Luật phân loại

en: Overview
vi: Tổng quan

en: Edit
vi: Sửa

en: Reset
vi: Thiết lập lại

en: Name
vi: Tên

en: Add term
vi: Thêm từ liệu

en: All
vi: Tất cả

en: Vocabulary
vi: Từ vựng

en: Desc
vi: Giảm dần

en: Sort by
vi: Sắp xếp theo

en: Apply
vi: Áp dụng

en: Offset
vi: Độ dịch

en: About
vi: Giới thiệu

en: Site settings
vi: Thiết lập Site

en: Items per page
vi: Số mục trên một trang

en: - All -
vi: - Tất cả -

en: Asc
vi: Tăng dần

en: Master
vi: Chính
