Micro Taxonomy (8.x-1.0-alpha9) - en to cy translation catalogue (14 entries)

en: Taxonomy
cy: Tacsonomi

en: Overview
cy: Arolwg

en: Edit
cy: Golygu

en: Reset
cy: Ailosod

en: Name
cy: Enw

en: Add term
cy: Ychwanegu term

en: All
cy: I gyd

en: Vocabulary
cy: Geirfa

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: Apply
cy: Ceisio

en: Offset
cy: Ongli

en: Items per page
cy: Eitemau pob tudalen

en: ‹‹
cy: <<

en: ››
cy: >>
