Micro Taxonomy (8.x-1.0-alpha9) - en to el translation catalogue (17 entries)

en: Taxonomy
el: Ταξινόμηση

en: Overview
el: Επισκόπηση

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Name
el: Όνομα

en: Add term
el: Προσθήκη όρου

en: All
el: Όλες

en: Site
el: Ιστοσελίδα

en: Vocabulary
el: Λεξιλόγιο

en: Desc
el: Φθί

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: About
el: Περί

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Asc
el: Αύξ
