Micro Taxonomy (8.x-1.0-alpha9) - en to fil translation catalogue (7 entries)

en: Taxonomy
fil: Taksonomiya

en: Overview
fil: Pangkalahatang-ideya

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Reset
fil: Ibalik sa pamantayan

en: Name
fil: Pangalan

en: Add term
fil: Magdagdag nang kataga

en: All
fil: Lahat
