Micro Taxonomy (8.x-1.0-alpha9) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Taxonomy
kk: Таксономия

en: Overview
kk: Шолу

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Reset
kk: Ысыру

en: Name
kk: Аты

en: Add term
kk: Мерзім қосу

en: All
kk: Барлық
