Micro Taxonomy (8.x-1.0-alpha9) - en to nl translation catalogue (17 entries)

en: Taxonomy
nl: Taxonomie

en: Overview
nl: Overzicht

en: Edit
nl: Bewerken

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: Name
nl: Naam

en: Add term
nl: Term toevoegen

en: All
nl: Alle

en: Site
nl: Website

en: Vocabulary
nl: Woordenlijst

en: Desc
nl: Aflopend

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Apply
nl: Toepassen

en: About
nl: Over

en: Site settings
nl: Website-instellingen

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: Asc
nl: Oplopend
