Micro Taxonomy (8.x-1.0-alpha9) - en to nn translation catalogue (9 entries)

en: Taxonomy
nn: Taksonomi

en: Overview
nn: Oversikt

en: Edit
nn: Rediger

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Name
nn: Namn

en: All
nn: Alle

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Apply
nn: Bruk

en: - All -
nn: - Alle -
