Micro Taxonomy (8.x-1.0-alpha9) - en to sk translation catalogue (16 entries)

en: Taxonomy
sk: Taxonómia

en: Overview
sk: Prehľad

en: Edit
sk: Upraviť

en: Name
sk: Názov

en: Add term
sk: Pridať termín

en: All
sk: Všetky

en: Site
sk: Stránka

en: Vocabulary
sk: Slovník

en: Desc
sk: Zostupne

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Apply
sk: Použiť

en: Offset
sk: Ofset

en: About
sk: Informácie o

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Asc
sk: Vzostupne
