Micro Taxonomy (8.x-1.0-alpha9) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: Taxonomy
ur: درجہ بندی

en: Overview
ur: جائزہ

en: Edit
ur: تدوین

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Name
ur: نام

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: ‹‹
ur: ››

en: ››
ur: ‹‹
