Micro Taxonomy (8.x-1.0-alpha9) - en to da translation catalogue (17 entries)

en: Taxonomy
da: Taksonomi

en: Overview
da: Overblik

en: Edit
da: Redigér

en: Reset
da: Gendan

en: Name
da: Navn

en: Add term
da: Tilføj ord

en: All
da: Alle

en: Vocabulary
da: Ordforråd

en: Desc
da: Faldende

en: Sort by
da: Sortér efter

en: Apply
da: Udfør

en: Offset
da: Forskydning

en: About
da: Om

en: Site settings
da: Sidens indstillinger

en: Items per page
da: Antal elementer

en: - All -
da: - Alle -

en: Asc
da: Stigende
