Micro Taxonomy (8.x-1.0-alpha9) - en to it translation catalogue (17 entries)

en: Taxonomy
it: Tassonomia

en: Overview
it: Panoramica

en: Edit
it: Modifica

en: Reset
it: Ripristina

en: Name
it: Nome

en: Add term
it: Aggiungi termine

en: All
it: Tutti

en: Site
it: Sito

en: Vocabulary
it: Vocabolario

en: Desc
it: Disc

en: Sort by
it: Ordina per

en: Apply
it: Applica

en: Offset
it: Scostamento

en: About
it: Informazioni

en: Items per page
it: Voci per pagina

en: - All -
it: - Tutto -

en: Master
it: Principale
