Micro Taxonomy (8.x-1.0-alpha9) - en to jv translation catalogue (12 entries)

en: Taxonomy
jv: Taksonomi

en: Overview
jv: Sekilas

en: Edit
jv: Sunting

en: Reset
jv: Baléknā

en: Name
jv: Jeneng

en: Add term
jv: Tambah tetembungan

en: All
jv: Kabèh

en: Vocabulary
jv: Vokabulari

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: About
jv: Ngenani

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Asc
jv: Urut Maju
