Micro Taxonomy (8.x-1.0-alpha9) - en to km translation catalogue (9 entries)

en: Taxonomy
km: ចំណាត់​ថ្នាក់

en: Overview
km: ទិដ្ឋភាព​ទូទៅ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Add term
km: បន្ថែម​ពាក្យ

en: All
km: ទាំងអស់

en: Vocabulary
km: វាក្យសព្ទ

en: About
km: អំពី
