Micro Taxonomy (8.x-1.0-alpha9) - en to ku translation catalogue (9 entries)

en: Taxonomy
ku: پۆل

en: Overview
ku: پیشاندانی گشتی

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Name
ku: ناو

en: Add term
ku: زیادکردنی واژە

en: All
ku: هەموو

en: Vocabulary
ku: وشەگەل

en: About
ku: دەربارە
