Micro Taxonomy (8.x-1.0-alpha8) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Taxonomy
ml: വര്‍ഗ്ഗീകരണം

en: Overview
ml: അവലോകനം

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: Name
ml: പേര്
