Micro Taxonomy (8.x-1.0-alpha9) - en to se translation catalogue (5 entries)

en: Edit
se: Rievdat

en: Name
se: Namma

en: All
se: Buot

en: Sort by
se: Sirre

en: About
se: Birra
