Micro Taxonomy (8.x-1.0-alpha9) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Taxonomy
th: หมวดหมู่

en: Overview
th: ภาพรวม

en: Edit
th: แก้ไข

en: All
th: ทั้งหมด

en: Vocabulary
th: คำศัพท์

en: About
th: เกี่ยวกับ
