Micro-content (2.0.0) - en to bs translation catalogue (12 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Content
bs: Sadržaj

en: Author
bs: Autor

en: Description
bs: Opis

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Name
bs: Ime

en: Label
bs: Oznaka

en: Preview
bs: Pregled

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Content type
bs: Tip sadržaja

en: Authored on
bs: Napisano

en: Create new revision
bs: Kreiraj novu reviziju
