Micro-content (2.0.0) - en to dz translation catalogue (9 entries)

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: Author
dz: རྩོམ་པ་པོ།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Name
dz: མིང་།

en: Preview
dz: སྔོན་ལྟ།

en: Authored on
dz: ནམ་རྩམ་ཡོདཔ།

en: Create new revision
dz: བསྐྱར་ལོག་གསརཔ་གསར་བསྐྲུན་འབད་
