Micro-content (2.0.0) - en to eo translation catalogue (11 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Content
eo: Enhavo

en: Author
eo: Aŭtoro

en: Description
eo: Priskribo

en: Edit
eo: Redaktu

en: Name
eo: Nomo

en: Label
eo: Etikedo.

en: Preview
eo: Antaŭrigardo

en: Save
eo: Konservu

en: Authored on
eo: Verkita je

en: Create new revision
eo: Kreu novan revizion
