Micro-content (8.x-1.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (31 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Type
ro: Tip

en: Author
ro: Autor

en: Description
ro: Descriere

en: Edit
ro: Editați

en: Reset
ro: Resetează

en: Name
ro: Nume

en: Label
ro: Etichetă

en: Preview
ro: Previzualizare

en: Save
ro: Salvare

en: Add new
ro: Adaugă nou

en: Updated
ro: Actualizat

en: Content type
ro: Tip conținut

en: Page
ro: Pagina

en: Published
ro: Publicat

en: Desc
ro: Descendent

en: Sort by
ro: Sortare după

en: Authored on
ro: Scris pe

en: Changed
ro: Schimbat

en: Unpublished
ro: Nepublicat

en: Apply
ro: Aplică

en: Offset
ro: Decalaj

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: - All -
ro: - Toate -

en: Machine-readable name
ro: Nume care poate fi citit de mașină

en: Asc
ro: Ascendent

en: Master
ro: Expert

en: The time that the node was created.
ro: Momentul în care nodul a fost creat.

en: The time that the node was last edited.
ro: Momentul în care nodul a fost editat ultima dată.

en: The username of the content author.
ro: Numele de utilizator al autorului conținutului.
