Micro-content (8.x-1.0-alpha1) - en to ur translation catalogue (18 entries)

en: Status
ur: حالت

en: Operations
ur: معاملات

en: Type
ur: قِسم

en: Author
ur: مصنف

en: Description
ur: وضاحت

en: Edit
ur: تدوین

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Name
ur: نام

en: Label
ur: عنوان

en: Preview
ur: جائزہ

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Add new
ur: نیا شامل کریں

en: Page
ur: صفحہ

en: Published
ur: شائع شدہ

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: Authored on
ur: تصنیف بر

en: ‹‹
ur: ››

en: ››
ur: ‹‹
