Micro-content (8.x-1.0-alpha4) - en to lv translation catalogue (27 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Operations
lv: Darbības

en: Type
lv: Veids

en: Author
lv: Autors

en: Description
lv: Apraksts

en: Edit
lv: Labot

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Name
lv: Nosaukums

en: Label
lv: Etiķete

en: Preview
lv: Priekšskatījums

en: Save
lv: Saglabāt

en: Add new
lv: Pievienot jaunu

en: Updated
lv: Atjaunināts

en: Content type
lv: Satura veids

en: Page
lv: Lapa

en: Published
lv: Publicēts

en: Desc
lv: Dilst.

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Authored on
lv: Sagatavots

en: Changed
lv: Labots

en: Unpublished
lv: Nepublicēts

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -

en: Machine-readable name
lv: Mašīnlasāms nosaukums

en: The username of the content author.
lv: Satura autora lietotājvārds.
