Micro-content (8.x-1.0-alpha5) - en to lt translation catalogue (25 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Type
lt: Tipas

en: Author
lt: Autorius

en: Description
lt: Aprašymas

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Label
lt: Etiketė

en: Preview
lt: Peržiūrėti

en: Save
lt: Saugoti

en: Add new
lt: Pridėti naują

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: Content type
lt: Turinio tipas

en: Page
lt: Puslapis

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Authored on
lt: Sukūrimo data

en: Changed
lt: Pakeista

en: Unpublished
lt: Nepaskelbtas

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Machine-readable name
lt: Mašinoms suprantamas pavadinimas

en: The username of the content author.
lt: Nario vardas kuris sukūrė turinį.
