Micro-content (8.x-1.0-alpha5) - en to no translation catalogue (29 entries)

en: Operations
no: Handlinger

en: Author
no: Forfatter

en: Description
no: Beskrivelse

en: Edit
no: Rediger

en: Reset
no: Nullstill

en: Name
no: Navn

en: Label
no: Etikett

en: Preview
no: Forhåndsvisning

en: Save
no: Lagre

en: Add new
no: Legg til ny

en: Updated
no: Oppdatert

en: Content type
no: Innholdstype

en: Page
no: Side

en: Published
no: Publisert

en: Desc
no: Synkende

en: Sort by
no: Sortér etter

en: Authored on
no: Opprettet

en: Changed
no: Endret

en: Unpublished
no: Upublisert

en: Apply
no: Bruk

en: Offset
no: Forskyving

en: Items per page
no: Elementer per side

en: - All -
no: - Alle -

en: Machine-readable name
no: Maskinlesbart navn

en: Asc
no: Stigende

en: The time that the node was created.
no: Tidspunktet da innholdet ble opprettet.

en: The time that the node was last edited.
no: Tidspunktet da noden sist ble redigert.

en: The username of the content author.
no: Brukernavnet til forfatteren av innholdet.

en: Entity browser
no: Entitetsplukker
