Micro-content (8.x-1.0-alpha6) - en to te translation catalogue (14 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Type
te: రకం

en: Author
te: రచయిత

en: Description
te: వివరణ

en: Edit
te: మార్చు

en: Name
te: పేరు

en: Label
te: లేబుల్

en: Preview
te: మునుజూపు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Page
te: పేజీ

en: Unpublished
te: ప్రచురింపబడనివి

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: - All -
te: - అన్ని -
