Micro-content (8.x-1.0-alpha7) - en to ps translation catalogue (15 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Content
ps: منځپانګه

en: Type
ps: بڼه

en: Author
ps: ليكوال

en: Description
ps: سپړنه

en: Edit
ps: سمون

en: Name
ps: نوم

en: Preview
ps: مخليد

en: Add new
ps: نوی زیاتول

en: Updated
ps: اوسمهالیز شو

en: Page
ps: پاڼه

en: Published
ps: خپاره شوي

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Apply
ps: تطبيقول

en: - All -
ps: - ټول -
